Stádo masného skotu Charolais na pastvě 3 | AGROFARMA DUBNICE

Zootechnik/zootechnička

Popis pracovní pozice

Zootechnik zajišťuje stanovené technologické postupy v chovech zvířat. Dohlíží nad dodržováním technologických postupů v jednotlivých chovech zvířat. Řídí a vzájemně koordinuje provozní činnosti ve vazbě na další úseky živočišné výroby. Určuje způsob ustájení zvířat v chovech. Stanovuje krmné dávky podle druhu a kategorie jednotlivých zvířat. Provádí selekce, zajišťuje inseminace a veterinární ošetření. Dohlíží na zdravotní stav zvířat a jejich dobrou kondici.

Baví Vás práce v zemědělství, jste manuálně zruční a vlastníte řidičské oprávnění skupiny T? Přidejte se do našeho týmu!

Co od kandidáta očekáváme?

  • Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou
  • Máme zájem i o absolventy zemědělské školy
  • Požadujeme řidičský průkaz sk. B a chuť do práce
  • Schopnost organizace a plánování práce
  • Schopnost vedení lidí a leadership

Nabízíme

  • Plat od 26.000,- Kč + měsíční prémie
  • Výkonnostní prémie až 25%
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a neomezené volání pro soukromé účely
  • Samozřejmostí je vybavení nového zaměstnance kvalitními OOPP
  • Pracuejme s moderní technikou
  • Obědy
  • Nabízíme všestrannou práci v terénu i v kanceláři
  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost pronájmu služebního bytu

Nezaujala Vás žádná naše nabízená pozice, ale i přesto byste nám rádi zaslali Vaše CV?
Neváhejte nám napsat!

Naše zaměření

AGROFARMA DUBNICE se zaměřuje na zemědělství a výrobu elektřiny. Snažíme se o maximální využití našich zdrojů pro dosažení samostatnosti.

Kontaktujte nás

Rádi byste se dozvěděli další informace o naší společnosti nebo se zajímáte o práci u nás? Neváhejte nás kontaktovat!